magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Základná škola, Trebišovská 10, Košice


kategória:ŠKOLSTVO/Základné školy a ZUŠ/

adresa:Základná škola, Trebišovská 10, 040 11, Košice

tel/fax:Tel:055/6424647

Popis:
Základná škola Trebišovská 10 v Košiciach patrí od 1. 9. 1969 do vzdelávacej sústavy regionálneho školstva, ktoré riadi Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR. Škola sa nachádza v Košiciach. Je plne organizovanou školou mestského typu s právnou subjektivitou. Poskytuje základné vzdelanie pre žiakov od 1. až po 9. ročník.

V priestoroch školy sú umiestnené učebne, dve telocvične, školský výukový bazén, dve počítačové učebne, odborné učebne a športový areál. V školskom roku 2011/2012 navštevuje školu 480 žiakov v 24 triedach. Na prvom stupni je to 8 tried (I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.A, IV.B), na druhom stupni 14 tried (V.A, V.B, V.C, VI.A, VI.B, VII.A, VII.B, VII.C, VIII.A. VIII.B, VIII.C. IX.A, IX.B, IX.C) s priemerným počtom žiakov 20.

Približná poloha sídla firmy
(poloha ULICE na ktorej sídli firma/inštitúcia)
na MAPE
:

<-- Nazad do zoznamu záznamov

<-- Nazad do sekcie služby

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606