magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

LITE ANGLICKÁ ŠKOLA


kategória:ŠKOLSTVO/Jazykové školy/

adresa:Slovenskej jednoty 10, Košice

tel/fax:Tel:055/ 601 11 56

Popis:
LITE Anglická škola je súkromná anglická škola, ktorá používa ojedinelú technológiu vetných vzorov a výnimočnú technológiu vyučovania slovnej zásoby.

LITETM je názov školy zložený zo štyroch začiatočných písmen slov: Life Improvement Through Education = zlepšenie života pomocou vzdelania.

LITE Anglická škola ako jediná na Slovensku začala organizovať a organizuje bezplatné ukážkové hodiny angličtiny pre verejnosť.

(Bezplatná ukážková hodina angličtiny je určená na to, aby ste si na vlastnej koži mohli našu technológiu vyskúšať a získať tak z vyučovania vlastnú skúsenosť. Trvá približne 60 minút a za týchto 60 minút si vyskúšate celkom nový prístup k učeniu slovnej zásoby a tréningu jej výslovnosti. Ukážeme Vám, že gramatika nie je „strašiak“, ale prirodzená súčasť jazyka a povieme Vám, prečo táto technológia funguje. Tešíme sa na Vás.)

V Košiciach pôsobíme od roku 1998 a za ten čas u nás študovalo približne 1 500 študentov

Približná poloha sídla firmy
(poloha ULICE na ktorej sídli firma/inštitúcia)
na MAPE
:

<-- Nazad do zoznamu záznamov

<-- Nazad do sekcie služby

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606