magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

MŠ Watsonova


kategória:ŠKOLSTVO/Predškolské zariadenia, špeciálne školy a zariadenia/

adresa:Watsonova 2, 040 01 Košice

tel/fax:Tel:055/ 633 17 29

Popis:
Naša materská škola s dvoma heterogénnymi triedami sa nachádza v mestskej časti Sever. Typ budovy - rodinný dom - a rodinné prostredie nám umož%nuje zamerať sa na prosociálnu výchovu.

Prosociálnym štýlom práce s deťmi rozvíjame osobnosť dieťaťa so zreleľom na jeho individualitu.

V školskom roku 2001/2002 sa naša materská škola zapojila do projektu "Škola podporujúca zdravie". Realizujeme jednotlivé úlohy v oblasti humanizácie, zdravého spôsobu života a rozvíjania environmnetálneho vedomia detí. V rámci tohto projeku organizujeme akcie "Den zdravia, Deň jablka, Deň ovocia", vychádzky do prírody, botanickej záhrady a predplavecký výcvik. Zapájama sa do akcií "Deň športu, Miniolympiáda". Niekoľkokrát ročne pripravujeme pre deti hudobné, alebo divadelné dopoludnie.

Vo výchovno vzdelávacej činnosti preferujeme aktivity a úlohy zamerané na rozvíjanie tvorivosti detí. Využívame na to prvky tvorivej dramatiky aj hru s učebnou pomôckou Lego - dacta.

V materskej škole už niekoľko rokov prebieha ako nadštandartná aktivita aj výuka anglického jazyka.

Približná poloha sídla firmy
(poloha ULICE na ktorej sídli firma/inštitúcia)
na MAPE
:

<-- Nazad do zoznamu záznamov

<-- Nazad do sekcie služby

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606