magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

MILK - AGRO s.r.o.


kategória:VEĽKOOBCHOD, MALOOBCHOD, DISTRIBÚCIA/Maloobchodné predajne/Potraviny, lahôdky, nápoje (alko nealko), tabak/

adresa:Budapeštianska 18, 040 01 Košice

tel/fax:Tel:055/ Fax:055/

Popis:
Firma MILK-AGRO spol. s r.o. pôsobí v metropole šarišského regiónu Slovenska v Prešove, v meste známom obchodným ruchom Európy už v 14.storočí. Svoju aktívnu činnosť začala rozvíjať na pôde Prešovských mliekární od založenia firmy v decembri roku 1991. Pôvodné zameranie mliekární výrazne obohatila skvalitnením technológie spracovania mlieka,pričom skoncentrovala výrobu mliečnych a kyslomliečnych výrobkov vo výrobnom závode v Sabinove. Spoločnosť rozšírila svoju činnosť o obchod v tuzemsku ako aj v zahraničí. Ročne spracuje okolo 30 mil. litrov mlieka. MILK-AGRO spol. s r.o. je tretím najväčším producentom jogurtov na Slovensku.

Od roku 1994 firma rozšírila sortiment výrobkov o prírodné ochutené vody. Zdrojom vody je vlastný podzemný zdroj s prísne sledovanou kvalitou vody, ktorá je nadpriemerne mineralizovaná so zvýšeným obsahom vápnika.

E-mail: marketing@milkagro.sk

Približná poloha sídla firmy
(poloha ULICE na ktorej sídli firma/inštitúcia)
na MAPE
:

<-- Nazad do zoznamu záznamov

<-- Nazad do sekcie služby

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606