magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

VE-TEX, spol. s r.o.


kategória:VEĽKOOBCHOD, MALOOBCHOD, DISTRIBÚCIA/Maloobchodné predajne/Byt a domácnosť/

adresa:Črmeľská cesta 3, 040 01 Košice

tel/fax:Tel:055/ 632 18 18 Fax:055/ 632 18 18

Popis:
Firma Ve-tex vznikla 16.5.1991. V súčasnosti patrí k vedúcim firmám na slovenskom trhu s podlahovými krytinami. Nosný sortiment tvoria koberce, parkety, PVC krytiny, doplnkový tovar ako aj služby súvisiace s inštaláciou podlahových krytín.

Ponúkame tovar špičkových svetových výrobcov, ktorých na slovenskom trhu zastupujeme výhradne. Sídlo firmy, maloobchodnú predajňu a showroom nájdete na Bajkalskej ulici 29 v Bratislave. Okrem Bratislavy prevádzkuje firma maloobchodnú predajňu v Žiline na Hlinskej ulici, obchodné kancelárie sú v Trenčíne, Košiciach a Poprade. Komplexný sortiment tovaru s vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami dodávame aj mnohým obchodným partnerom na celom Slovensku.

Služby
Starostlivosť o zákazníka sa v obchodnom dome VE-TEX nekončí predajom tovaru. Zákazníkom ponúkame naše profesionálne služby v oblasti podlahových krytín:

príprava podkladu
pokládka
montáž
odborné poradenstvo vrátane údržby
doprava tovaru

Radíme vám
Prečo si vybrať koberec?

Stále viac a viac ľudí znovuobjavuje krásu a všestranné použitie kobercov.


Rozmanitý výber. Veľký výber farieb, vzorov a textúr umožňujú vytvoriť individuálnu náladu v každej izbe vášho domova. K dispozícii máte veselé farby pre detskú izbu, odvážne a elegantné vzory pre spoločenskú miestnosť alebo zdržanlivé, tlmené farby pra spálňu.
Absolútny komfort . Podlaha s kobercom sa stáva miestom pre posedenie, hru i relax. Pocit mäkkosti pri vstupe na kobercom pokrytú podlahu je pri iných krytinách ťažko dostihnuteľný.
Zníženie hlučnosti. Pre vytvorenie pokojného, relaxačného prostredia vo vašej domácnosti je koberec najvhodnajšou krytinou kvôli svojej schopnosti absorbovať zvuky.
Nekĺzavosť. Správne vystrihnutý a umiestnený koberec poskytuje trvácny, bezpečný, nekĺzavý povrch zvlášť pre deti a straších ľudí.
Lepšia izolácia. Koberec pôsobí ako izolácia. Medzi vláknami sú zachytené malé čiastočky vzduchu, ktoré izolujú chlad z podlahy a udržujú teplo v miestnosti.
Kontrola prašnosti. V miestnosti pokrytej kobercom sa prach ihneď po usadení zachytí na povrchu vlákien a zostane tam zachytený až do najbližšieho vysávania. Množstvo prachu obsiahnutého v ovzduší miestnosti s kobercom je menšie ako v miestnostiach s krytinami s hladkým povrchom, kde prach víri pri každom prievane.
Ľahšia údržba. Pravidelné vysávanie, včasné odstránenie škvŕn a flekov a profesionálne čistenie raz za 12-18 mesiacov je všetko čo potrebujete, aby váš koberec vydržal krásny.

Produkty

Koberce
METRÁŽ
KUSOVÉ
Drevo, korok, laminát
Drevené parkety KARELIA
Korkové podlahy a parkety WICANDERS
Podlahy z vysokotlakového laminátu PERGO
PVC podlahy
Vlastnosti podláh Gerflor
Bytové PVC
Objektové PVC
Športové povrchy
TARAFLEX
PLEXIPAVE
KARELIA
Príslušenstvo
Podlahové profili DINAC
Soklové lišty DOOLKEN
Lepidlá disperzné hmoty

E-mail: vetex.kosice@stonline.sk

Približná poloha sídla firmy
(poloha ULICE na ktorej sídli firma/inštitúcia)
na MAPE
:

<-- Nazad do zoznamu záznamov

<-- Nazad do sekcie služby

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606