magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

CK ELÁN


kategória:CESTOVANIE/Cestovné kancelárie a agentúry/

adresa:Hlavná 5, 040 01 Košice

tel/fax:Tel:055/ 623 0004-05 Fax:055/

Otváracie hodiny:
PO-PIA: 09:00 - 18:00

Popis:
Naša cestovná kancelária ELÁN vznikla v roku 1993. Špecializujeme sa hlavne na organizovanie letných detských rekreácií, škôl v prirode, školských výletov a lyžiarskych výcvikov.

Letné detské rekreácie sme organizovali na území celého Slovenska v atraktývnych prostrediach: Tále, Bojnice, Červaný Kláštor, Zuberec-Orava, Vysoké Tatry, Zemplíkska Šírava, Stará Voda, Chtelnica pri Piešťanoch, Kremná, Dobšiná, Juskova Voľa a iné.

Organizujeme detské tábory pre deti z detských domovov a pre deti zo sociálne slabších rodín.

Pre tieto deti pripravujeme bohatý program: výlety, športová súťaže - loptové hry, bicyklovanie, plávanie, diskotéky, karnevaly, záujmovú činnosť.Všetky materiálne a športové potreby zabezpečujeme z vlastných zdrojov.

Našou výhodou je , že sme zároveň majiteľmi umeleckej agentúry, čoho dôkazom je aj návšteva množstva umelcov v našich detských táboroch: Majster N - kráľ detí, zlatá slávica roku 2000 Jana Kirschnerová, hudobná skupina No Name, Montana, D - Night, majster sveta v kick boxe Roman Volák, Tomáš Pleszky a jeho Divadlo v kufri a ďalší.

V detských táboroch sme odrekreovali približne 12000 detí. Odrazom spokojnosti s našim produktom je neustále sa zvyšujúci počet prihlásených detí.

V našich detských táboroch boli už aj deti z rôznych štátov: z Nemecka, Poľska, Vietnamu, Mozambiku, Česka, Ruska a iných.

O deti a program sa starajú skúsení táboroví pracovníci, ktorých vyberáme na základe konkurzov na PdF. Na zdravie detí počas celého pobytu dohliada detský lekár.

Tábory Slovensko
Tábory zahraničie
Lyžiarske zájazdy
Školy v prírode

E-mail: ckelan@ckelan.sk

Približná poloha sídla firmy
(poloha ULICE na ktorej sídli firma/inštitúcia)
na MAPE
:

<-- Nazad do zoznamu záznamov

<-- Nazad do sekcie služby

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606