magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

 

 

kontakt:

HK Rozlomity Košice
Jaro Pukanský,
Postupimská 15,
Košice 040 22

email: rozlomity@rozlomity.sk
web (homepage): www.rozlomity.sk/

História

Horolezecký klub Rozlomity vznikol v roku 1996 odčlenením od TJ Turistklub Košice. Zakladajúcimi členmi boli Jaro Pukanský, Peter Nečej, Ján Tkáčik a Ľudka Gerendová.

Súčastnosť

Predseda: Jaro Pukanský (Jerry)
Podpredseda: Peter Nečej (Néčo)
Pokladník: Gajdošová Števka

Do roku 2004 bolo v našom klube vyškolených viac ako 100 nováčikov. V dnešnej dobe má klub viac ako 80 členov a fanúšikov lezenia. Členovia klubu sa pravidelne zúčastňujú pretekov a klub je hlavným organizátorom troch lezeckých podujatí: Preteky v boulderingu T2 (6.ročník), Turňatlón - 12 hodinový lezecký maratón (4.ročník), Bouldrové preteky na umelej stene (4.ročník, sú súčasťou tzv. východnej ligy, 3-preteky Rožňava, Košice, Poprad). V súčastnosti náš klub prevádzkuje lezecké centrum.

Členstvo v klube

Členom nášho klubu sa môže stať každý, koho zaujíma lezenie či už v horách na skalkách alebo pretekárarske lezenie.Podmienkou k prijatiu je väčšinový súhlas členov klubu. Členské príspevky sú 300,-Sk.

Kde nás nájdete

V lete v zime aj na jeseň a na jar na skalkách či v horách. Cez týždeň a väčšinu zimy na umelej stene v Košiciach alebo na bouldrovke.

Horolezecké kurzy

Naš klub každoročne organizuje viacero horolezeckých kurzov, či sa už jedná o kurzy športového a skalného lezenia, alebo kurz lezenia v horách či na ľadoch. Najbližší kurs skalného lezenia začína 5.3.2009, o 17:00 na bouldrovke. Bližšie informácie na mailovom kontakte.

Ak chcete vedieť viac, kliknite si na našu homepage.
 

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk