magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Predstavenie

Spoločnosť ľudí dobrej vôle je dobrovoľným združením občanov, ktorí sa chcú aktívne podieľať na humanitárnej pomoci ľuďom, ktorí pre svoj trvalý, dlhodobo-nepriaznivý zdravotný stav, zmenu štatútu svojho postavenia (utečenci), alebo iné sociálne postihnutie, nie sú schopní sami sa plne o seba postarať.

Spoločnosť ľudí dobrej vôle vznikla v roku 1990 a má celoslovenskú pôsobnosť. Sídlom organizácie sú Košice. Spoločnosť je členskou organizáciou Slovenskej humanitnej rady. Od roku 1994 je pobočkou Nadácie J. F. Kennedy VERY SPECIAL ARTS pre celú Slovenskú republiku. Od roku 1996 Spoločnosť ľudí dobrej vôle spolupracuje s Vysokým komisárom OSN pre utečencov, Zastupiteľský úrad v SR.


Delegácia z Viedne, zo Zastupiteľského úradu UNHCR na Slovensku v priestoroch Spoločnosti ľudí dobrej vôle s predsedníctvom organizácie.


Stretnutie prezidentky Spoločnosti ľudí dobrej vôle - Ivety Liberkovej, s delegátmi Európskej únie.


Ukážka z kresieb detí utečencov žihúcich na Slovensku


Ukážka z kresieb detí utečencov žihúcich na Slovensku

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606