magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

BOX NETWORK - WEBDIZAJN, WEBHOSTING, REKLAMA a VÝROBA REKL. BANNEROV

Box Network je firma pôsobiaca od roku 1999, ktorej cieľom je poskytovať spoľahlivé a rýchle riešenia pre komplexné a dynamické internetové projekty. Okrem projektov pre zákazníkov a partnerov, Box Network redakčne a technicky zabezpečuje a vytvára obsah pre populárne a vysoko navštevované internetové stránky ako na Slovensku tak aj v zahraničí.

 

www.cassovia.sk

Internetová doména www.cassovia.sk je virtuálna kniha, zameraná a praktické informácie a zaujímavosti, ktoré uľahčujú život v meste Košice. Jej stránky sú dielom jedného redakčného tímu spoločnosti - Box Network. V kategórii mestá a obce na Slovensku má dlhodobo najvyššiu návštevnosť. pozri NAJ.SK.

Vo svojej štruktúre obsahuje:

 • aktuálne informácie formou prezentácie lokálnych denníkov Korzár ako aj vlastné spravodajstvo a publicistiku
 • kultúrne a iné programy v meste Košice
 • predstavenie inštitúcií verejnej správy Košíc a Košického kraja
 • profilové stránky obcí Košice - okolie
 • predstavenie Košíc a okolia z hľadiska turizmu a rekreačných možností
 • virtuálne prehliadky mesta včítane leteckých pohľadov
 • vyše stovky článkov o histórii mesta a jej zaujímavostiach
 • profilové stránky mimovládnych a záujmových organizácií
 • prehľad možností vzdelávania v meste
 • možnosti dopravy v Košiciach včítane cestovného poriadku DPMK, ŽSR, SAD, letiska
 • prehľad služieb na území mesta a v okolí
 • prehľad múzeí, divadiel, galérií včítane virtuálnych prehliadok
 • galéria Kto je kto v Košiciach
 • a mnohé iné ...

V prípade, že máte záujem o uverejnenie informácií o Vašej spoločnosti, je tu niekoľko možností:


+ + + Všetky uvedené ceny sú bez DPH (20%) + + +

služba: Stránka firmy www.cassovia.sk/vasafirma

Môžeme vyhotoviť profilovú stránku Vašej firmy: http://www.cassovia.sk/VasaFirma/ (ukážka) kde uvedieme Vami požadované informácie. Stránka bude samozrejme zaradená do katalógu služieb a zoznamu firiem na www.cassovia.sk. Stránku doplníme farebnými fotografiami a Vašim logom. Ak máte aj vlastnú stránku, na túto profilovú stránku Cassovia.sk môžeme pridať linku na vašu domovskú stránku. Cena je 100 € na rok + DPH, v prípade požiadaviek na rozsiahlejšie zmeny v priebehu roka je potrebné počítať s platbami za zmeny. Za zvýraznenie odkazu v katalógu služieb je mesačný príplatok 10 € . Príplatok za zriadenie e-mailovej schránky vasafirma@box.sk je 10 € +DPH/rok.


služba: Stránka firmy www.firma.sk

Ak nemáte vlastnú stránku, môžeme vyhotoviť profilovú stránku Vašej firmy: http://www.VasaFirma.sk/ kde uvedieme Vami požadované informácie (je možné duplikovať obsah informácií z www.cassovia.sk/VasaFirma/, alebo vytvoriť iba stránku http://www.VasaFirma.sk/). Ak zvolíte rozšírený duplikát www.cassovia.sk/firma, stránka bude zaradená do katalógu služieb na www.cassovia.sk. Doplníme ju farebnými fotografiami a Vašim logom. Cena je v závislosti od rozsahu prác od 350 € /rok + DPH (v cene je zarátané vyhotovenie fotografií prípadne loga, jednoduchého dizajnu a naplnenie stránok, ročný webhosting a servis) + 34 € + DPH (ročný poplatok za registráciu *.sk domény registrátorovi slovenských a medzinárod. domén SK-NIC.SK). V prípade požiadaviek na rozsiahlejšie zmeny v priebehu roka je potrebné počítať s platbami za zmeny. Ak nechcete kombinovať službu Stránka firmy www.firma.sk so službou Stránka firmy www.cassovia.sk/firma, môžete inzerovať formou služby: BANNER. Ceny za tieto služby sú uvedené nižšie.


Ak ste si vybrali reklamu formou profilovej stránky, stačí poslať e-mailom podklady pre vyhotovenie faktúry (názov firmy, adresa a IČO) + podklady na výrobu stránky - text a členenie vo formátoch *.txt, *.doc, *.rtf + logo firmy a ilustračné fotografie (*.jpg). Ilustračné fotografie vieme po telefonickom dohovore v rámci výroby stránky zabezpečiť bezplatne. E-mail:marek@box.sk (prípadne sa vopred informujte telefonicky na čísle 0905/942 606 - Marek Bednář - www.cassovia.sk)


Ponuka a výroba bannerovej reklamy:

"Malý banner" (120X60PIX) [umiestnenie: pravý rekl. stĺpec]: 30 € + DPH /mesiac - pri garancii 1 000 zobrazení/deň - zobrazuje sa iba na hl. stránke a v hlavných sekciách cassovia.sk (dá sa dohodnúť aj vyšší počet zobrazení: do 8 000 garantovaných zobrazení denne - cena bude potom samozrejme závislá na dohodnutom počte garantovaných zobrazení). Pri prenájme rekl. plochy na dlhšie obdobie, ako jeden mesiac - cena dohodou (zľava až do 20%).

"Malý banner expand" (140X90PIX) [umiestnenie: pravý rekl. stĺpec]: 40 € + DPH /mesiac - pri garancii 1 000 zobrazení/deň - zobrazuje sa iba na hl. stránke a v hlavných sekciách cassovia.sk (dá sa dohodnúť aj vyšší počet zobrazení: do 8 000 garantovaných zobrazení denne - cena bude potom samozrejme závislá na dohodnutom počte garantovaných zobrazení). Pri prenájme rekl. plochy na dlhšie obdobie, ako jeden mesiac - cena dohodou (zľava až do 20%).

"Top banner" (480X60PIX) [umiestnenie: reklamný TOP portálu]: 150 € + DPH /mesiac - pri garancii 1 000 zobrazení/deň (banner sa môže striedať s ďalším bannerom pri zachovaní dohodnutej garancie počtu zobrazení). Zobrazuje sa na všetkých stránkach aj podstránkach cassovia.sk okrem komerčných stránok. Pri prenájme na dlhšie obdobie, ako jeden mesiac - cena dohodou (zľava až do 20%).

"Big top banner" (728X90PIX) [umiestnenie: reklamný TOP portálu]: 240 € + DPH /mesiac - pri garancii 1 000 zobrazení/deň (banner sa môže striedať s ďalším bannerom pri zachovaní dohodnutej garancie počtu zobrazení). Zobrazuje sa na všetkých stránkach aj podstránkach cassovia.sk okrem komerčných stránok. Pri prenájme na dlhšie obdobie, ako jeden mesiac - cena dohodou (zľava až do 20%).

"SKYSCRAPER" (160X600PIX) [umiestnenie: ľavý rekl. stĺpec]: 240 € + DPH /mesiac - pri garancii 1 000 zobrazení/deň (banner sa môže striedať s ďalším bannerom pri zachovaní dohodnutej garancie počtu zobrazení). Zobrazuje sa na všetkých stránkach aj podstránkach cassovia.sk vrátane komerčných stránok. Pri prenájme na dlhšie obdobie, ako jeden mesiac - cena dohodou (zľava až do 20%).

"Vario banner" (120X100-400PIX) [umiestnenie: pravý rekl. stĺpec] CENA DOHODOU (v závislosti od počtu zobrazení a rozmerov rekl. bannera). Garancia zobrazení môže byť podľa dohody do 8 000 denne. Zobrazuje sa na všetkých stránkach aj podstránkach cassovia.sk vrátane komerčných stránok. Pri prenájme na dlhšie obdobie, ako jeden mesiac - (zľava až do 20%).

Zľavy:

Okrem bezplatnej výroby rekl. bannera pri objednávke kampane na min. 5 mesiacov ponúkame 3% zľavu z ceny prenájmu pri 3-mesačnej kampani, 8% zľavu pri 6-mesačnej kampani a 20% zľavu pri ročnej kampani.


Ak ste si vybrali plošnú formu reklamy, stačí poslať e-mailom podklady pre vyhotovenie faktúry (názov firmy, adresa a IČO) + banner (plošný inzerát) predpísaných rozmerov (uvedených vyššie) vo formáte gif, jpg, alebo flash - swf (maximálne 12Kb/malý banner; 40Kb/top banner/SKYSCRAPER). Pokiaľ vlastný banner nemáte, je nutné poslať v prílohe aj podklady na výrobu bannera * (logo firmy, prípadne ilustračné foto + text, ktorý má byť zobrazovaný). Účtujeme 15 € (452 SKK)/hod. (obyčajne trvá výroba 1-8h. v závislosti od formátu, náročnosti dizajnu a animácie, podkladov...), maximálne 40 € za banner 120X60pix - 130 € za banner 728X90pix (alebo SKYSCRAPER). V prípade, že si objednáte inzerciu na min. 5 mesiacov dopredu, výrobu bannera Vám účtovať nebudeme.

Počet reklamných bannerov na hl. stránke je obmedzený. Vzhľadom na veľký dopyt po reklame na našom portáli, uprednostníme lukratívnejšie dlhodobé prenájmy reklamnej plochy! V prípade dlhodobej reklamnej kampane ponúkame zľavy! Viac info e-mail:marek@box.sk, alebo tel.: 0905 942 606


* Banner (v prípade jeho výroby) je autorským dielom grafika a majetkom spoločnosti BOX NETWORK, jeho zverejnenie na iných stránkach je podmienené súhlasom majiteľa, alebo grafika. Zverejnenie bez súhlasu bude pokladané za porušenie autorských práv Zákon č.383/1997 Z.z. a bude riešené v občiansko-právnom konaní.


Prosíme, aby ste v prípade záujmu napísali na e-mail: marek@box.sk, alebo v prípade nejastností ohľadne reklamy volajte na: 0905 942 606 (Marek Bednář - cassovia.sk), prípadne ak máte záujem o iné služby: 0905 942 606 (Marek Bednář - BOX NETWORK s.r.o.), zavolajte nám...

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk