magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

KONTAKT
Kontakt:
R-Cargo s.r.o.
Letisko Košice
041 75 Košice

E-mail:
rcargo@rcargo.sk

Telefón/Fax:
++ 421 55 683 22 47
++ 421 55 683 22 92
++ 421 55 789 67 71
++ 421 55 789 67 72
++ 421 55 789 67 73

Mobil:
++ 421 905 651 925
++ 421 905 668 659
++ 421 905 855 313

www.rcargo.sk

R-Cargo, s.r.o.
letecká preprava zásielok

Hľadáte spoločnosť, ktorá v maximálne krátkom čase dokáže na miesto určenia doručiť aj také rizikové tovary ako produkty s krátkym životným cyklom, alebo hodnotné predmety s inak vysokou cenou na jeden kilogram? Odmietajú vás spoločnosti, pokiaľ žiadate o prepravu živých zvierat?

Svoje služby vám ponúka spoločnosť R-Cargo, s.r.o.

Atribútmi leteckej prepravy sú rýchlosť, flexibilita a najvyššia spoľahlivosť. Letecké doručenie tovaru má i ďalšiu nespornú výhodu. Pri dôkladnej finančnej analýze dôjdete k záveru, že elimináciou platieb distribučných nákladov výrazne klesnú ceny za kapitál viazaný v skladoch, alebo v tovare na zbytočne dlhej ceste. Tieto pozitíva činia leteckú prepravu aj ekonomicky výhodnejšou v závislosti od druhu tovaru, zásielky.

Spoločnosť R-Cargo, s.r.o., vznikla v roku 1997, avšak jej tím tvoria ľudia s dlhoročnými skúsenosťami v spolupráci s leteckými spoločnosťami.

V oblasti leteckej prepravy zásielok R-Cargo, s.r.o., spolupracuje s prestížnymi leteckými prepravcami ako ČSA, LUFTHANSA, BRITISH AIRWAYS, SCANDINAVIAN AIRLINES SYSTEM, LOT, AIR FRANCE, SWISS AIR LINES, KLM, TURKISH AIRLINES, KOREAN AIR, AERO MEXICO, DELTA, AIR CANADA, NORTH WEST či IBERIA.

V roku 2000 spoločnosť R-Cargo získala ocenenie najlepšieho agenta ČSA na Slovensku v kategórii CARGO.

Medzi základný sortiment poskytovaných služieb patrí:

 • doprava renomovanými leteckými spoločnosťami do celého sveta
 • vyzdvihnutie na adrese odosielateľa
 • doručenie na adresu príjemcu
 • poradenstvo v doprave
 • zastupovanie klienta v colnom konaní
 • poistenie tovaru počas prepravy
 • servis 24 hodín denne (po dohode s klientom)
 • balenie zásielok
 • úplné zabezpečenie prepravy živých zvierat
 • veterinárna starostlivosť počas prepravy
 • solídne ceny
Špecifické zásielky so živými zvieratami tvoria neodmysliteľnú súčasť firemného zamerania, pričom okrem psov je možná preprava aj rýb, plazov, vtákov, či iných živočíšnych tried.

Navštívte domovské stránky spoločnosti R-Cargo, s.r.o., na internetovej adrese: www.rcargo.sk

Okrem ďalších dôležitých informácií si môžete nájsť zoznam najčastejšie kladených otázok a odpovedí spojených s leteckými zásielkami. Rovnako aj vy môžete spoločnosti adresovať svoju otázku, na ktorú obdržíte odpoveď. Domovské stránky obsahujú aj anglickú verziu, ak by ste svoje rozhodnutie o využití služieb tejto spoločnosti chceli konzultovať so svojimi zahraničnými partnermi.

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk