(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Výťažok z vianočného koncertu v Michalovciach pôjde pre detské domovy
@ Aktuálne -> Región     Dec 16 2005 - 10:25 GMT
(TASR) - Výťažok k Vianočného rockového koncertu, ktorý sa uskutoční v sobotu večer v Michalovciach, poputuje do šiestich detských domovov na Zemplíne.

"Z každej zakúpenej vstupenky dáme do banku 20 korún. Konečná suma sa na konci podujatia rozdelí medzi detské domovy," uviedol dnes pre TASR organizátor koncertu Karol Jurík. Dodal, že návštevníci koncertu môžu deti zo spomínaných zariadení obdariť aj inými darčekmi. "Tí, ktorí tak urobia, sa môžu zúčastniť na autogramiáde, ktorá sa začne hodinu pred koncertom, teda o 18.hodine v michalovskej Veľkej športovej hale," doplnil Jurík. Medzi darčekmi môžu byť napríklad už nepotrebné hračky z domácností a pod.

O pravú vianočnú atmosféru trvajúcu takmer päť hodín sa postarajú kapely Tublatanka, Peha, The Bridge a Anawi. Prostredníctvom videoprojekcie sa v rámci koncertu predstavia aj "domováci".


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/