(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Všetky cesty na Zemplíne sú po rannej lokálnej poľadovici zjazdné
@ Aktuálne -> Doprava     Nov 22 2005 - 14:48 GMT
(TASR) - Všetky cesty na Zemplíne sú po slabom lokálnom snežení a rannej poľadovici vďaka posypom zjazdné a zväčša mokré.

Najkritickejšie úseky v okrese Michalovce pokryté ľadovou vrstvou pri obci Pozdišovce a za Strážskym v smere na Vranov na Riedkom vrchu sa po posype stali bezproblémovými. V Medzilaboreckom okrese sa na cestách ráno 8. hod. nachádzala dvojcentimetrová vrstva čerstvého snehu, v okrese Snina pokrývala hradské utlačená vrstva snehu do jedného centimetra.

Cestári vranovskej, humenskej, michalovskej a trebišovskej správy ciest (SC) Prešovského a Košického samosprávneho kraja momentálne upravujú povrch vozoviek tretích tried. Teplota vzduchu dosahovala na Zemplíne okolo 0 stupňov Celzia. TASR o tom dnes informovali dispečeri zimnej údržby SC.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/