(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Škodu za 950 000 korún spôsobil požiar budovy TJ Partizán v Rudníku
@ Aktuálne -> Región     Sep 13 2005 - 12:47 GMT
Košice 13. septembra (TASR) - Škodu za 950 000 korún spôsobil pondelkový nočný požiar budovy TJ Partizán v Rudníku v okrese Košice - okolie.

Budova horela približne dve hodiny po polnoci a pravdepodobnou príčinou požiaru bola manipulácia s otvoreným ohňom. Oheň zničil objekt a jeho zariadenie, vrátane uskladnených športových potrieb. Požiar lokalizovali a uhasili hasiči HaZZ z Moldavy nad Bodvou. K zraneniu osôb nedošlo. Privolaný expert stanovil, že požiar vznikol v drevenej prístavbe budovy, z ktorej sa rozšíril. Na vchodových dverách prístavby zistili stopy po páčení a dvere našli zvesené v blízkosti miesta požiaru.

Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci pre trestný čin poškodzovania cudzej veci, informovala dnes krajská policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/