(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Pri nehode v obci Staré v Michalovskom okrese zhoreli v havarom aute traja ľudia
@ Aktuálne -> Región     Aug 14 2005 - 15:37 GMT
Staré/Michalovce 13. augusta (TASR) - K tragickej dopravnej nehode, ktorá si vyžiadala tri ľudské životy a jedno ťažké zranenie, došlo v sobotu večer na štátnej ceste v katastri obce Staré v Michalovskom okrese.Vodič Škody Felície s humenským evidenčným číslom pred 21. hodinou pravdepodobne nezvládol riadenie, po zákrute zišiel z cesty a ľavou stranou auta narazil do stromu. Po náraze sa vozidlo vznietilo. V aute uhoreli tri osoby, pravdepodobne mužského pohlavia. Jeden z pasažierov, ktorého odviezla rýchla zdravotná pomoc do michalovskej nemocnice, buď vyletel z auta pri náraze, alebo sa mu podarilo z neho dostať ešte pred vznikom požiaru.

Na likvidácii požiaru sa podieľali michalovskí hasiči, ktorí začali s vyberaním zhorených ľudských tiel, zakliesnených vo vraku auta. TASR o tom dnes informoval zisťovateľ príčin požiarov Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Michalovciach Marián Kováč.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/