(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Zemplínska šírava žije Tuning summer party a prehliadkou luxusných vozidiel
@ Aktuálne -> Región     Aug 06 2005 - 14:44 GMT
Zemplínska šírava 6. augusta (TASR) - Podujatie plné adrenalínu pod názvom Tuning summer party 2005 odštartovali dnes naplno v rekreačnej oblasti Zemplínska šírava v stredisku Kamenec.

Na stretnutí sa zúčastňuje do osemtisíc nadšencov, ktorí majú radi autá, zvlášť upravené - tuningové, neopakovateľnú zábavu, hudbu a krásne ženy. "Na party prišlo z celého Slovenska, Čiech a Poľska do tisíc prerobených vozidiel," uviedol pre TASR jeden z organizátorov podujatia Anton Gajdošík. Dodal, že zlatým klincom programu bude Redline 2005.

V rámci tejto akcie sa návštevníkom Zemplínskej šíravy predstaví 50 luxusných športových vozidiel v hodnote zhruba 250 miliónov korún. "Luxusné športiaky vyrazili so svojimi majiteľmi v piatok z Bratislavy s medziprestávkou na Štrbskom Plese a odtiaľ prišli až na Kamenec," doplnil Gajdošík. Akcie, ktoré pripravila spoločnosť KGZ Produktion, sprevádza množstvo kultúrnych vystúpení.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/