(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
V Hatfe odštarovali 24. ročník Východoslovenského tábora ochrancov prírody
@ Aktuálne -> Región     Jul 30 2005 - 21:24 GMT
Hatfa/Trebišov 30.júla (TASR) - V Hatfe odštartovali XXIX. ročník medzinárodného Východoslovenského tábora ochrancov prírody. Zameriava sa na získanie nových informácií a údajov o hodnotách územia v prostredí Zemplínskych vrchov v juhozápadnom cípe Trebišovského okresu.

Vyše 200 účastníkov tábora zo Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska sa v štrnástich sekciách venuje ekosystémom a jeho zložkám. "Cieľom tábora je pomôcť tunajším obciam a regiónu praktickou činnosťou na úseku životného prostredia a ochrany prírody," uviedla pre TASR vedúca tábora Kristína Voralová.

Medzinárodný tábor pripravil Slovenský zväz ochrancov prírody a krajiny (SZOPK), Okresný výbor SZOPK, Krajský úrad životného prostredia v Košiciach a ďalší a vyvrcholí 5. augusta.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/