(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Lesník v Starej Vode plašil streľbou zlodejov, zasiahol náhodného svedka
@ Aktuálne -> Región     Jul 28 2005 - 13:06 GMT
Košice 28. júla (TASR) - Lesník v obci Stará Voda v okrese Gelnica v pondelok plašil streľbou zlodejov, pričom neúmyselne zasiahol náhodného svedka do ruky. Ten sa zo zranenia bude liečiť najmenej 42 dní. Vyšetrovateľ stíha lesníka na slobode pre trestný čin ublíženia na zdraví.

Krajská policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová dnes informovala, že 37-ročný ¼ubomír z okresu Gelnica v pondelok okolo polnoci prenasledoval podozrivých z krádeže v jeho záhrade. V domnienke, že strieľa do otvoreného priestranstva vedľa rodinného domu, neúmyselne zasiahol z legálne držanej zbrane do ľavého ramena 25-ročného Erika z Mníška nad Hnilcom. Poškodený okamihu výstrelu vyšiel spoza domu zistiť, kto strieľa. Utrpel trieštivú zlomeninu kosti ľavej ruky nad predlaktím s práceneschopnosťou nad 42 dní.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/