(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Obvinili muža z Kapušian, u ktorého našli 1550 kartónov ukrajinských cigariet
@ Aktuálne -> Región     Jul 14 2005 - 16:21 GMT
Košice 14. júla (TASR) - Neoznačených 1550 kartónov cigariet prevzal od neznámeho Ukrajinca v pondelok pri železničnej trati pri Veľkých Kapušanoch 27-ročný Kapušančan.

Michalovský vyšetrovateľ voči nemu vzniesol obvinenie pre trestný čin porušovania predpisov o obehu tovaru v styku s cudzinou a trestný čin porušovania predpisov o štátnych technických opatreniach na označenie tovaru.

Podľa informácií Oľgy Lukáčovej z Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach, Ukrajinec cigarety priviezol na nezistenom motorovom vozidle a obvinený ich preložil do svojho vozidla Opel Campo. Pri ich prevoze sa však stal účastníkom dopravnej nehody. Prevážané cigarety z vozidla vyložil a ukryl v blízkosti cesty. Polícia cigarety zaistila a obvineného stíha na slobode.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/