(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Konferencia METALURGIA 2005 na hutníckej fakulte TU Košice
@ Aktuálne -> Školstvo     Apr 19 2005 - 15:11 GMT
V stredu 20. apríla 2005 sa na Hutníckej fakulte Technickej univerzity v Košiciach uskutoční ďalší ročník tradičnej Študentskej vedeckej odbornej konferencie METALURGIA 2005. Konferencia je venovaná prezentácii študentskej odbornej činnosti v hutníckych vedných disciplínach, pričom najlepšie práce budú ocenené.

Začiatok bude o 8.30 hod a práce budú prezentované v piatich sekciách. Ocenení budú odmenení aj finančnými odmenami. Na príprave konferencie sa podieľalo viacero partnerov z hutníckej praxe a Ministerstvo školstva SR. V prípade záujmu Vám podrobnejšie informácie poskytnú Ing. Marianna Bartošová, predsedníčka organizačného výboru, tel.: 602 2755, e-mail:marianna.bartosova@tuke.sk, alebo doc. Ing. Beatrice Plešingerová, CSc., prodekan HF TU v Košiciach, tel.: 602 2303,e-mail: Beatrice.Plesingerova@tuke.sk.
Váš záujem a osobná účasť budú veľmi vítané.

(tlačová správa)


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/