(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Vo svojom dome v Plechoticiach uhorela osamelo žijúca stará žena
@ Aktuálne -> Región     Apr 11 2005 - 07:49 GMT
Košice/Trebišov (TASR) - V dôsledku manipulácie s otvoreným ohňom v piatok uhorela vo svojom dome v obci Plechotice v Trebišovskom okrese 72-ročná žena.

Požiar ohlásili hasičom krátko pred štvrtou hodinou ráno. Oheň zachvátil jednu z izieb a časť strechy. Obhorené telo starej ženy, ktorá žila osamelo a mala povesť čudáčky, našli pri zásahu hasiči vo dverách izby.

Podľa zistenia vyšetrovateľa požiarov, v dome nemala zavedené ústredné kúrenie, vodu ani elektrinu a svietila sviečkami. V jej rukách sa našli zápalky, od ktorých sa jej pravdepodobne chytilo šatstvo.

Požiar uhasili trebišovskí hasiči. Na dome vznikla 100-tisícová škoda. Informácie poskytol TASR košický krajský operačný dôstojník HaZZ Ladislav Baltovič.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/