(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
V Períne sa manželovou guľovnicou zastrelila žena trpiaca depresiami
@ Aktuálne -> Región     Mar 10 2005 - 10:06 GMT
Košice 10. marca (TASR) - Manželovou legálne držanou zbraňou pravdepodobne spáchala samovraždu obyvateľka Perína z okresu Košice - okolie. Mŕtvu ženu našiel v stredu popoludní syn ako leží v prízemí domu v objatí s viacranovou guľovnicou.

Po ohliadke tela nebohej lekár potvrdil, že príčinou smrti bolo postrelenie, pričom žena zomrela v ten istý deň medzi 10,00 a 14,15 h. Policajná hliadka po otvorení záveru zbrane, ktorá slúžila na poľovnícke účely, zistila, že v komore sa nachádza prázdna nábojnica a v zásobníku ešte jeden náboj rovnakého kalibru. Vystrelený projektil sa na mieste činu nenašiel.

Ako ďalej TASR informovali pracovníci Okresného riaditeľstva PZ Košice okolie, žena trpela depresívnymi stavmi a od vlaňajšieho augusta sa ambulantne liečila na psychiatrii.

Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. Na tele nebohej bude vykonaná súdna pitva.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/