(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Trh práce a stáží v Košiciach umožní študentom získať kontakty na spoločnosti
@ Aktuálne -> Školstvo     Mar 09 2005 - 08:13 GMT
Košice 8(TASR) - Príležitosťou pre vysokoškolákov získať kontakty na renomované spoločnosti bude 2. ročník košického Trhu práce a stáží, ktorý sa uskutoční 9. marca v Dome umenia. Pripravuje ho Americká obchodná komora v SR.

"Chceme študentom dokázať, že aj vo východoslovenskom regióne je množstvo prosperujúcich spoločností, v ktorých ich čaká úspešná kariéra," uviedla riaditeľka košickej pobočky komory Jana Končeková. Informovala, že vysokoškoláci budú môcť získať prehľad o prosperujúcich spoločnostiach pôsobiacich v regióne i na Slovensku. Oboznámia sa s ich činnosťou a firemnou kultúrou, nadviažu prvé kontakty so zamestnancami divízií ľudských zdrojov, vyskúšajú si svoje schopnosti pri krátkych pohovoroch.

Tohtoročný Trh práce a stáží sa bude venovať aj zhodnoteniu pracovného trhu po vstupe SR do EÚ. Okrem toho sú pre študentov pripravené špecializované semináre, ktoré im pomôžu pri formulovaní profesijného životopisu a naučia ich rôznym technikám pri prijímacích pohovoroch. Na podujatie je prihlásených 21 slovenských a zahraničných spoločností, dodala Končeková.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/