(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Vyšetrovateľ obvinil muža podozrivého z vraždy mladej ženy v Spišskej Novej Vsi
@ Aktuálne -> Región     Jan 19 2005 - 08:38 GMT
Košice 19. januára (TASR) - Podozrivého muža z utorkovej vraždy mladej ženy v Spišskej Novej Vsi košický krajský policajný vyšetrovateľ už obvinil.

Ako dnes informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Demjanovičová, spolumajiteľku baru MAX CAFÉ v Spišskej Novej Vsi 25-ročnú Slávku M. medzi 1.30 a treťou hodinou ráno fyzicky napadol 23-ročný nezamestnaný Spišskonovovešťan v podnapitom stave Rastislav K. S úmyslom usmrtiť ju, ženu opakovane udieral doposiaľ neznámym tupým predmetom do oblasti hlavy, čím jej spôsobil početné poranenia. Lekár konštatoval tržné rany a zmliaždeniny na hlave a zlomeniny tvárových kostí. Následkom zranení obeť na mieste podľahla. Presná príčina smrti bude známa po vykonanej pitve.

Obvinený muž bezvládne telo vyvliekol z baru do neďalekého parku, kde ho nechal ležať. Motív činu je predmetom vyšetrovania. Páchateľa umiestnili v cele predbežného zaistenia, kde čaká na rozhodnutie súdu o väzbe.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/