(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Michalovčan doplatil na útok na verejného činiteľa
@ Aktuálne -> Región     Dec 22 2004 - 13:45 GMT
Michalovce 22. decembra (TASR) - Z trestného činu útoku na verejného činiteľa obvinil vyšetrovateľ päťkrát súdne trestaného 33-ročného Rastislava K. z Michaloviec.

Obvinený muž v pondelok vo večerných hodinách na ulici Duklianskych hrdinov v Michalovciach nereagoval počas jazdy terénnym motorovým vozidlom Mitsubishi Pajero na červené svetlo a pred policajtom mestskej polície jazdu zrýchlil. Policajt vyskočil na prednú kapotu spomínaného auta, s ktorým vodič pokračoval v jazde ešte asi 400 metrov. Obvinený muž nereagoval ani na dva varovné výstrely do vzduchu. V ďalšej jazde mu zabránilo až odstavené vozidlo VAZ 2103.

Obvinený je umiestnený v cele policajného zaistenia. Prípadom sa zaoberajú michalovské policajné zložky. TASR o tom dnes informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Demjanovičová.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/