(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Šestica mladíkov si na jeseň krátila čas krádežou zvrškov z koľajníc
@ Aktuálne -> Región     Nov 25 2004 - 07:14 GMT
Bratislava 25. novembra (TASR) - Krádežami zvrškového materiálu z traťovej koľaje širokorozchodnej trate si túto jeseň "krátila čas" v Čiernej nad Tisou šestica mladíkov vo veku od 15 do 25 rokov z obce Veľké Trakany v okrese Trebišov.

Spolu 20 600 kg materiálu, ktorý po vzájomnej dohode odcudzili od 25. augusta do 9. novembra, neskôr predali v dvoch zberniach druhotných surovín v Kráľovskom Chlmci. Zinkasovali za to dovedna 82 400 korún. Peniaze si potom po bratsky rozdelili a použili pre vlastnú potrebu.

Príslušníkom Železničnej polície (ŽP) z Čiernej nad Tisou a Košíc sa šesť podozrivých podarilo zistiť, páchatelia sa k činu priznali. Železničná polícia prípad odstúpila Úradu justičnej a kriminálnej polície v Trebišove, informoval TASR hovorca ŽP Jozef Búranský.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/