(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Autobusová doprava v Košiciach nebola dnes počas protestu SAD dramatická
@ Aktuálne -> Doprava     Nov 15 2004 - 07:39 GMT
Košice 15. novembra (TASR) - Z celkového počtu 2 500 spojov Slovenská autobusová doprava - Dopravná spoločnosť Košice (SAD - KDS), a. s., vypravila respektíve vypraví počas dnešného protestu dopravcov len približne 700.

Aj keď autobusy na niektorých linkách boli najmä ráno preplnené, situácia v doprave nebola dramatická alebo kolapsová. Podľa riaditeľa SAD - KDS Ľubomíra Geršiho to spôsobila hlavne skutočnosť, že o proteste v dostatočnom predstihu informovali verejnosť, školy, inštitúcie i veľkých zamestnávateľov v Košiciach a okolí, ale aj v okresoch Rožňava a Spišská Nová Ves. Ľudia cestovali buď vlakmi, osobnými autami, alebo jednoducho zostali doma.

Osobné sťažnosti cestujúcich na košickej autobusovej stanici sme nezaznamenali, informoval Gerši. Spoločnosť personálne posilnila pracovisko, na ktorom vydávali potvrdenia o vynechaných spojoch, ale ani pri tomto okienku sa rady netvorili.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/