(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Hudobný kanál Music Box a TV NAŠA začína v Košiciach vysielať aj terestriálne
@ Aktuálne -> Médiá     Oct 29 2004 - 02:50 GMT
Košice (TASR) - Jediný slovenský hudobný kanál Music Box, v rámci ktorého vysiela na území Košíc lokálny program televízia NAŠA, bude od 1. novembra 2004 vysielať aj terestriálne z nového vysielača...
Diváci si už teraz môžu naladiť signál na 50. televíznom kanáli, ktorý je šírený z objektu vežového vodojemu Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti na Furčianskej ulici, informovala TASR výkonná riaditeľka TV Music Box Eva Děkanovská. Viac ako 400 000 divákov z Košíc a blízkeho okolia po dlhšej prestávke dostane opäť možnosť sledovať hudobné klipy Music Boxu a kvalitné lokálne spravodajstvo, ktoré má v regióne dlhú tradíciu.

V súvislosti so spustením vysielača pripravuje Televízia Music Box a NAŠA niektoré zmeny v štruktúre vysielania, ktoré by mali ešte viac zatraktívniť program, dodala výkonná riaditeľka.

Svetové i domáce hudobné hity a novinky začal 24-hodinový Music Box vysielať začiatkom decembra 2002 prostredníctvom káblovýcch rozvodov UPC. Neskôr rozšíril vysielanie aj do ďalších káblových rozvodov a do Čiech.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/