(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Vo Veľkých Kapušanoch odštartovali jarmok a výstavu Copus Expo
@ Aktuálne -> Región     Oct 22 2004 - 12:30 GMT
Veľké Kapušany 22. októbra (TASR) - Prezentácia ľudových remesiel a zručnosti remeselníkov je cieľom 12. ročníka jarmoku a medzinárodnej výstavy Copus Expo, ktorú dnes odštartovali vo Veľkých Kapušanoch v Michalovskom okrese.

Remeselníci zo Slovenska, Maďarska a Rumunska predvedú širokej verejnosti svoje umenie v oblasti tkáčstva, kováčstva, výroby hračiek, hrncov a pod. "Súčasťou medzinárodnej výstavy bude aj odborná časť, v ktorej sa dotkneme rozvoja malých regiónov," uviedol pre TASR primátor Tibor Bodnár. Dodal, že výstavu spestrí aj takmer 300 predajcov, ktorí v stánkoch ponúknu pestrý sortiment sezónneho oblečenia, ale aj rôznych gurmánskych špecialít.

Podujatie, ktoré vyvrcholí v sobotu podvečer, pripravil veľkokapušiansky magistrát, Združenie pre rozvoj podnikania v regióne Veľké Kapušany a Nadácia Uj Kézfogás.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/