(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Východoslovenská energetika podporila projekt jazykových učební na TU
@ Aktuálne -> Školstvo     Oct 14 2004 - 08:38 GMT
Košice (TASR) - Sumou takmer 800 tisíc korún podporila akciová spoločnosť Východoslovenská energetika (VSE) vybavenie troch jazykových laboratórií Technickej univerzity (TU) v Košiciach.

Vynovené priestory na Vysokoškolskej ulici v stredu slávnostne otvorili rektor TU Juraj Sinay a predseda predstavenstva a generálny riaditeľ VSE Carl-Ernts Giesting.

„Veríme, že multimediálna technika, ktorou sú laboratóriá vybavené, pomôže napåňať najnáročnejšie požiadavky na štúdium cudzích jazykov tak, aby zodpovedali najnovším trendom metodiky výučby a čo najlepšie pripravili absolventov univerzity na prax napríklad aj v našej spoločnosti,„ povedal na margo projektu Giesting.

Jedna učebňa bude slúžiť na semináre, prednášky a cvičenia pre väčšie skupiny poslucháčov. Ïalšia je svojím vybavením určená menším skupinám so stupňom znalosti jazyka pokročilý a konzultáciám doktorandov. V tretej učebni sa poslucháči budú koncentrovať predovšetkým na štandardné cvičenia pri výučbe nemeckého jazyka. Všetky učebne poslúžia študentom denného aj postgraduálneho štúdia, informovala Anna Pančurová, vedúca úseku Komunikácia VSE.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/