(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Humenčan si násilím vynucoval vrátenie 10 000-korunovej dlžoby
@ Aktuálne -> Región     Oct 10 2004 - 17:14 GMT
Košice (TASR) - Humenčana, ktorý si násilím vynucoval od 57-ročného muža z Uliča v okrese Snina 10 000-korunovú dlžobu za malotraktor, stíha polícia pre trestný čin vydierania a porušovania domovej slobody.

Obvinený prišiel 7. októbra vo večerných hodinách k vchodovým dverám rodinného domu poškodeného, zazvonil a po otvorení dverí chytil majiteľa pod krk, informovala hovorkyňa KR PZ v Prešove Magdaléna Fečová. Pod hrozbou násilia a zastrelenia žiadal vrátenie dlhu.

Keď mu napadnutý muž sľúbil, že peniaze vráti na druhý deň, obvinený od ďalšieho konania upustil. Pri odchode však rozbil sklenenú výplň na vchodových dverách, rozlomil stoličku a vyvrátil stôl. K zraneniu poškodeného nedošlo, ale vznikla mu škoda 2700 korún.

Humenčana stíhajú na slobode.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/