(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Na rodinný dom v Kapušanských Kľačanoch strieľal neznámy páchateľ
@ Aktuálne -> Región     Jul 16 2004 - 13:01 GMT
Michalovce 16. júla (TASR) - V stredu v nočných hodinách zažili obyvatelia rodinného domu v Kapušanských Kľačanoch v Michalovskom okrese scénu pripomínajúcu akčný film.

V tesnej blízkosti ich domu sa ozývala streľba. Jedna zo striel zasiahla sklenenú výplň vchodových dverí. Guľka zároveň prestrelila aj dvere vedúce do spálne. Michalovský vyšetrovateľ preto začal trestné stíhanie vo veci voči neznámemu páchateľovi pre trestný čin nedovoleného ozbrojovania. K zraneniu osôb v dome nedošlo. V spálni našli policajti jeden projektil a vo vzdialenosti osem metrov od vchodových dverí aj dve nábojnice kalibru 6,35 milimetra.

Projektil a nábojnice zaslali policajti na expertízne skúmanie do Košíc. Prípadom sa zaoberajú michalovské policajné zložky. TASR o tom dnes informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Demjanovičová.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/