(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Do Košíc pricestuje žiak Strovoloského mága
@ Kultúra -> Oznamy     Feb 11 2004 - 09:02 GMT
Americký psychiater MUDr. Nicolas C. Demetry už viac než 20 rokov využíva vo svojej lekárskej praxi okrem poznatkov nadobudnutých odborným lekárskym štúdiom aj praktickú integráciu modernej psychológie a mystického učenia J. Krista. Poznatky z tejto oblasti získal okrem iného aj ako žiak cyperského mystika známeho pod menom Strovoloský mág, ale i štúdiom tradičného šamanského liečenia v Papue Novej Guinei.

So svojimi seminármi prichádza na Slovensko prvý krát. Sú zamerané na liečenie, harmonizáciu a nájdenie vnútorného mieru prostredníctvom hľadania svojej vlastnej cesty. Prvé stretnutie, ktoré sa uskutoční v Košiciach od 20. do 22. februára, je zacielené na spracovanie duševných tráum a krívd z detstva, na ich vyplavenie z podvedomia a odpustenie. Účastníci seminára sa zoznámia aj s hierarchiou archanjelov, silou farieb, skladbou jemnohmotných tiel, zrodom a vývojom osobnosti a vnímaním čakier či prúdením energie.

Na ďalších stretnutiach, ktorých je spolu šesť v priebehu troch rokov, sa účastníci naučia okrem iného nájsť riešenie problémov v partnerských vzťahoch vyvážením mužskej a ženskej energie a zbaviť sa brzdiacich energií prinesených z minulých životov.

Nicolas C. Demetry chce účastníkom seminárov ponúknuť aj techniku Etherikos, ktorú sám vypracoval. Tá pomáha pri očisťovaní vedomia od negatívnych energií a je spojená s relaxáciou, spirituálnou invokáciou (privolanie archanjelov a vyšších duchovných bytostí) a vnímaním energetických tiel nad centrami čakier. Bližšie informácie o košických seminároch sú k dispozícii na tel. čísle: 0903 631 640. Bratislavčania sa budú môcť stretnúť s N. Demetrym ne prednáške, ktorá sa uskutoční v Dome kultúry Ružinov 18. februára o 18. hodine.

Správu a foto do redakcie Cassovia.sk dodala: Mária Čigašová


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/