(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Rockový REVEAL v sobotu v STAR CLUBE
@ Kultúra -> Oznamy     Apr 25 2003 - 10:37 GMT
Nový rock so starými a pevnými koreňmi – aj takto by sa dala charakterizovať hudba košickej skupiny Reveal, ktorá napriek krátkemu trvaniu postavila a prezentoval svoj repertoár z časti ovplyvnený skupinami ako Van Halen, Deep Purple, EdGuy, Santana, Mr.Big či Dream Theater.


Napriek rôznorodosti hudobných vplyvov má však Reveal vlastné skladby, ktorým nechýba svieži rockový drive, charakteristická pódiová show a vyhranený štýl, ktorým sa prezentujú a, verme, budú uberať i do budúcnosti. Mnohí ich už poznajú z vystúpení na internátoch na Jedlíkovej ulici. Tentoraz sa predstavia svojim koncertom v novootvorenom Star Clube na Hlavnej ulici.

Pokiaľ máte záujem popíjať pivko, či iný obľúbený nápoj za jasných a strhujúcich rockových rytmov a nechať sa unášať hudobnými náladami mladých rockerov, nezabudnite prísť do Star Clubu v sobotu 26. apríla – koncert začína o 20,00.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/