(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Na magistráte Občianska schránka pre boj proti korupcii 
@ Aktuálne -> Politika     Jan 16 2012 - 20:35 GMT


Od dnes môžu obyvatelia Košíc nájsť na magistráte schránku, do ktorej budú môcť vhadzovať svoje pripomienky, podnety a postrehy týkajúce sa transparentnosti vybavovania úradných záležitostí na tomto mestskom úrade. Na rovnaký účel bude zriadená aj emailová schránka.  

 


 „Túto anonymnú linku zriaďujeme preto, aby sme mohli zlepšovať podmienky na vybavovanie úradných záležitostí pre občanov. Chceme, aby vedeli, že keď sa niečo nevybaví okamžite, je to preto, že to jednoducho potrebuje čas a nie nejakú „ osobitnú pozornosť“,“  uviedol primátor Košíc Richard Raši. Prístup k schránke a emailovému kontu bude mať iba primátor, viceprimátori a riaditeľ magistrátu. #CONT# „Keď občan podá podnet, budeme sa mu venovať a budeme radi, ak bude neopodstatnený. Ak sa podnet potvrdí, tolerancia bude nulová. O situácii budem pravidelne informovať aj mestské zastupiteľstvo.
“ dodal primátor.Schránka bielej farby s nápisom Občianska schránka pre boj proti korupcii je umiestnená vo vestibule Magistrátu mesta Košice pred vstupom do podateľne, e-mailová adresa pre občianske podnety je: obcianskalinka@kosice.sk.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/