(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Skupina Kabát sľubuje megashow
@ Kultúra -> Koncerty     Mar 06 2011 - 18:40 GMT


Najpopulárnejšia česká rocková skupina súčasnosti KABÁT, potešila koncom minulého roka svojich fanúšikov jubilejným desiatym albumom Banditi di Praga. Jej priaznivci sa s ňou môžu v Košiciach stretnúť v Steel aréne 11.marca o 19.hodine, v deň piatich narodenín Steel arény. Skupina Kabát a ich Banditi di Praga Tour 2011 sľubuje opäť skvelú megashow porovnateľnú s najväčšími svetovými produkciami. Tentoraz pôjde síce o halové turné, 15 koncertov v Čechách a 2 na Slovensku (Košice a Brezno). Spoluorganizátor slovenských koncertov turné M. Brondoš:  "Skupina chce na tomto turné využívať kruhové pódium uprostred hál zaručujúce čo najtesnejší kontakt s fanúšikmi na všetky strany."

#CONT#

Nový koncertný program, fantastickú show a nezabudnuteľný zážitok sľubuje skupina, ktorá predajom posledného radového albumu prekročila magickú hranicu milióna predaných nosičov.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/