(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Starostovia zaplavených obcí zvažujú trestné oznámenie
@ Aktuálne -> Región     Jun 18 2010 - 05:59 GMT
Starostovia viacerých obcí na východnom Slovensku postihnutých ničivými záplavami i primátor mesta Košice sú rozhodnutí pritlačiť na Slovenský vodohospodársky podnik.
KOŠICE. Koordinovaným postupom chcú dosiahnuť, aby vodohospodári urýchlene prijali účinné kroky na zníženie rizika povodní, ktoré stále častejšie ohrozujú životy a majetok ľudí. V opačnom prípade zvážia podanie trestného oznámenia pre podozrenie zo spáchania trestného činu všeobecného ohrozenia.

"Zázrak, že sa nikomu nič nestalo. Nemienime však ďalej čakať a spoliehať sa, že väčšie záplavy už nebudú. Pod vodnou nádržou Ružín ide doslova o život," povedala po včerajšom stretnutí predstaviteľov zaplavených obcí v Malej Lodine starostka Adriána Fečková.

čítaj celý článok


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/