(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
FLORA OLOMOUC 2010
@ Kultúra -> Výstavy     Feb 22 2010 - 13:39 GMT
Výstavisko Flora Olomouc srdečne pozýva na návštevu jarnej etapy medzinárodnej záhradnickej výstavy a veľtrhu FLORA OLOMOUC 2010 22. – 25. apríla 2010, Výstavisko Flora Olomouc.
Z ponuky expozícií, odborného i zábavného programu:
Pavilón A
- „ZÁHRADA ČASU alebo LABYRINT SVETA A RAJ SRDCA“
- ústredná expozícia s okrasnými výpestkami českých a zahraničných záhradníckych firiem, veľká kvetinová expozícia Záhradníctva mesta Viedne a Zväzu kvetinárov a floristov ČR, špeciálna prehliadka orchideí Thajského kráľovstva, expozícia holandských cibuľovín.

Galéria pavilónu A - exponáty floristickej súťaže v aranžovaní kvetín
"SVADOBNÁ VÄZBA" so svadobnými kyticami a dekoráciami, expozícia „Vzpomienka na čínsku krajinu“ – inšpirovaná históriou i typickou čínskou florou doplnená výstavou fotografií zo súčasnej Číny
Pavilón E - spoločná expozícia Českého záhradkárskeho zväzu s expozíciou „Vodný svet“, zbierkami mäsožravých rastlín, kaktusov a sukulentov, bonsajov, skalničiek, jarných cibuľovín, balkónových rastlín, kvetinové aranžmá
Pavilóny G, H, voľné plochy - veľtrh drobnej záhradnej mechanizácie Hortifarm a Jarné záhradnícke trhy s ponukou kvetín, zeleniny, semien, okrasných rastlín, škôlkárskych výpestkov, záhradníckych pomôcok a potrieb
Letná scéna - doprovodný zábavný program s folkom a dychovkami
Voľne prístupné návštevníkom výstavy budú: zbierkové sklenníky výstaviska (palmový, kaktusový, tropický a subtropický), botanická záhrada Univerzity Palackého Olomouc a botanická záhrada výstaviska Flora (v Bezručových sadoch) so zaujímavými rastlinnými exponátmi.
Čerstvou novinkou pre návštevníkov Flory je akcia "S PLAVKAMI NA FLORU": počas výstavy získate za vstupenku na jarnú Floru 20% zľavu na vstup do olomouckého akvaparku!

JARNÁ FLORA OLOMOUC 2010/ VSTUPNÉ:
HROMADNÉ OBJEDNÁVKY S 20 PERCENTNOU Z¼AVOU


Dôležitá informácia pre všetkých návštevníkov, ktorí sa pre návštevu výstavy tradične štartujúcej „zelený“ rok olomouckého výstaviska Flora, jarnej etapy Flory Olomouc, medzinárodnej výstavy kvetín (22. – 25. 4. 2010) rozhodnú už v predstihu:
Ak si objednáte najneskôr do konca marca 2010 minimálne 20 vstupeniek, máte nárok na 20 percentnú zľavu – na všetky druhy vstupeniek!
Objednávky smerujte, prosím, na pani Alenu Nádvorníkovú,
tel.: +420/585 726 232, fax: +420/585 413 370, e-mail: nadvornikova@flora-ol.cz,
(Výstaviště Flora Olomouc, Wolkerova 17, 771 11 Olomouc, Česká republika)

Vstupné:
100,- Kč plné
80,- Kč dôchodcovia, študenti
40,- Kč deti od 6 – 15 rokov
210,- Kč rodinné vstupné (2 dospelí + 1 až 4 deti do 15 rokov)
zdarma; deti do 10 rokov v sprievode rodičov, na preukaz ZTP a ZPTP-P

Vstupenky platia aj pre doprovodné Jarné záhradnícke trhy, veľtrh drobnej záhradníckej mechanizácie Hortifarm a oprávňujú i na vstup do zbierkových sklenníkov (palmový, kaktusový, tropický, subtropický), botanickej záhrady výstaviska, botanickej záhrady Univerzity Palackého Olomouc a do areálu tzv. Letnej scény, kde bude prebiehať doprovodný zábavný program.

Čerstvou novinkou pre návštevníkov Flory je akcia "S PLAVKAMI NA FLORU": počas výstavy získate za vstupenku na jarnú Floru 20% zľavu na vstup do olomouckého akvaparku!


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/