(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
V Košiciach by mal vyrásť vedecko-technologický park
@ Aktuálne -> Ekonomika a financie     Dec 15 2009 - 06:12 GMT
15. decembra (SITA) - V Košiciach zrejme postavia nový vedecko-technologický park. Technická univerzita v Košiciach už hľadá dodávateľa stavby. Ako vyplýva z údajov Úradného vestníka Európskej únie, výstavba vedecko-technologického parku by si mala vyžiadať zhruba 8,3 mil. eur. "Predmetom zákazky je výstavba multifunkčnej budovy vedecko-technologického parku s priestormi na prenájom (kancelárske, poloprevádzkové, laboratórne) pre začínajúce malé, stredné spoločnosti na vývoj inovačných technológii," uviedla univerzita vo vyhlásenom tendri.

Finančné prostriedky na výstavbu parku by mala zabezpečiť košická univerzita z vlastných zdrojov a zo štátneho rozpočtu. Potenciálni dodávatelia stavby môžu prejaviť záujem o zákazku do 11. januára budúceho roka.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/