(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
FUTBAL-EL UEFA: Zápas MFK Košice - AS Rím pod taktovkou Dánov
@ Aktuálne -> Šport     Aug 18 2009 - 06:07 GMT
Duel MFK Košice - AS Rím bude rozhodovať Dán Peter Rasmussen
KOŠICE 18. augusta (SITA) - Vedenie MFK Košice informovalo na internetovej stránke klubu o nominácii rozhodcov na domáci duel play-off Európskej ligy UEFA 2009/2010 proti talianskemu tímu AS Rím. Dôveru rozhodcovskej komisie dostalo kvarteto z Dánska. Hlavným arbitrom bude Peter Rasmussen, na čiarach mu budú pomáhať Martin Wulff a Niels Hog, štvrtým rozhodcom je Henning Jensen. Rasmussen v tejto sezóne pískal už prvé stretnutie 2. predkola Ligy majstrov medzi macedónskym FK Makedonija Gjorče Petrov a bieloruským BATE Borisov.

Výkop úvodného zápasu celého štvrtkového programu play-off MFK Košice - AS Rím je naplánovaný na štvrtok 20. augusta o 16.30 h, duel sa uskutoční v košickom Čermeli. Košičania sa do tejto časti súťaže prebojovali vyradením bosnianskeho tímu FK Slavija Sarajevo (2:0 vonku, 3:1 doma). V prípade senzačného postupu cez rímskych "vlkov" by sa východniari kvalifikovali do skupinovej fázy európskeho pohára č. 2.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/