(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
FUTBAL-EL: Trio Košičanov pôjde do Sarajeva sledovať miestnu Slaviju
@ Aktuálne -> Šport     Jul 21 2009 - 04:01 GMT
Začiatok zápasu 3. predkola Európskej ligy UEFA 2009/2010 v Čermeli je závislý aj od mena súpera a od prípadného rokovania o televíznom prenose
KOŠICE 21. júla (SITA) - V predposledný júlový deň sa futbalisti corgoňligového klubu MFK Košice v 3. predkole Európskej ligy UEFA 2009/2010 stretnú s lepším z dvojice Aalborg/Slavija Sarajevo. Prvý duel týchto dvoch súperov v 2. predkole EL 2009/2010 sa skončil v Dánsku nerozhodne 0:0. Odveta je na programe vo štvrtok 23. júla o 20.15 h v hlavnom meste Bosny a Hercegoviny.

Práve na toto dôležité stretnutie do Sarajeva vycestuje aj trojčlenná pozorovacia skupina MFK v zostave asistent trénera Jaroslav Galko, vedúci mužstva Ivan Kozák a športovo-technický riaditeľ Štefan Tarkovič. Sledovať budú nielen potenciálneho súpera "kozákovcov" v treťom predkole, ale počas pobytu na Balkáne budú sondovať a riešiť aj otázky okolo organizačno-technického zabezpečenie prípadného stretnutia s miestnou Slavijou.

Ako v tejto súvislosti uvádza oficiálna internetová stránka
košického klubu www.mfkkosice. sk, prvý zápas 3. predkola odohrajú zverenci hlavného trénera Jána Kozáka st. vo štvrtok 30. júla na ihrisku súpera. Odveta je na programe 6. augusta. Pokiaľ ide o domáci zápas, zatiaľ ešte nie je stanovený čas začiatku stretnutia v Čermeli. "Ten je závislý aj od mena súpera a prípadného rokovania o televíznom prenose. V košickom klube sa doteraz funkcionári ešte nezaoberali ani výškou vstupného. Nad ňou začnú rozmýšľať najskôr až po štvrtkovom zápase v Sarajeve," tvrdil ten istý zdroj z prostredia košických futbalistov.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/