(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
ATLETIKA: V Košiciach už registrujú 1152 prihlášok na MMM
@ Aktuálne -> Šport     Jul 14 2009 - 08:05 GMT
Medzinárodný maratón mieru 2009
KOŠICE 13. júla (SITA) - Organizátori 86. ročníka Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach evidujú na toto obdobie roka rekordný počet prihlášok. Na najstarší európsky maratón sa k 30. júnu, teda do uzávierky so zvýhodneným štartovným, prihlásilo už 1152 športovcov, čo je o 67% viac ako v rovnakom období minulého roka.

"Aj keď sa tento trend zrejme o niečo pribrzdí, vládne optimistická, ale reálna prognóza, že v celkovom počte všetkých kategórií sa prekoná číslo 4 000 účastníkov. A to si košickí organizátori nechávajú niektoré motivačné novinky práve na toto horúce leto," píše sa v správe organizátorov. Medzinárodný maratón mieru sa uskutoční tradične v prvú októbrovú nedeľu, čo v tomto roku pripadne na 4. 10.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/