(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
KOŠICE: Mimoriadny rýchlik Interface Expres vyrazí na Pohodu
@ Aktuálne -> Región     Jul 13 2009 - 10:18 GMT
KOŠICE 13. júla (SITA) – V spolupráci s organizátormi festivalu Bažant Pohoda vypraví nezisková organizácia Košice – Európske hlavné mesto kultúry 2013 špeciálny rýchlik Interface Expres z Košíc do Trenčína 16. a 17. júla a späť 19. júla. „Skupina akčných pánov EHMK pre cestujúcich vlaku Interface Express na 16. júla pripravila inštruktáže na životne dôležité témy, bez ktorých na hudobnom festivale nemáte šancu prežiť.

Osadenstvo každého kupé si bude môcť objednať privátnu inštruktáž a vymeniť si s našimi inštruktormi názory a skúsenosti,“ informoval Attila Török, zodpovedný za vizuálnu komunikáciu projektu. Doložil, že témami budú Letná láska je vždy krátka, nie žiadna, Miesto ako hudobný festival ideálne na to, aby sme stretli toho pravého – tú pravú, čo nám skráti chvíle pred jesennou rovnodennosťou. „Inštruktori techniky bad™ (baliť ako darček™) vás zasvätia do tajov správneho vytypovania, oslovenia, spoznávania a balenia. Motto znie "Nevstúpiš trinásťkrát do tej istej rieky,“ povedal Török.

Divadlo Na Perone pre cestujúcich druhého košického špeciálu 17. júla pripravilo extra verziu svojho pouličného predstavenia The Frame.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/