(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Mladý útočník košickej rezervy Goga na skusoch v Holandsku
@ Aktuálne -> Šport     Jan 07 2009 - 12:52 GMT
(SITA) - Od prvej januárovej nedele je na skúške v Holandsku 19-ročný futbalista prvoligového B-mužstva MFK Košice Ján Goga. Mladý hráč z východu republiky pobudne v tíme Go Ahead Eagles Deventer do soboty 10. januára.

"Zástupcovia tohto klubu boli na jednom zápase B-mužstva a útočník Goga sa im zapáčil. Požiadali nás o jeho skúšku a keďže B-tím ešte nezačal so zimnou prípravou a jeho hráči majú ešte voľno, z našej strany nebol problém uvoľniť ho,“ citovala v stredu oficiálna stránka Košičanov www.mfkkosice.sk slová generálneho riaditeľa MFK Jozefa Vukušiča.

Go Ahead Eagles je štvornásobným bývalým majstrom Holandska, no už z veľmi dávnej minulosti (1917, 1922, 1930, 1933). V súčasnosti hrá druhú najvyššiu súťaž - Jupiler League. V 20-člennej lige mu po 21. kole patrí 10. miesto, keď má na svojom konte 29 bodov. Na tretí Excelsior stráca sedem bodov.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/