(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Košický fanklub volá Homera, ten sa príchodu nebráni
@ Aktuálne -> Šport     Oct 27 2008 - 01:43 GMT
(SITA) - Fanúšikovia lídra hokejovej extraligy HC Košice v piatok privítali krátkodobú posilu z úvodu sezóny Jána Homera hrajúceho v drese trenčianskej Dukly zaujímavým transparentom. Počas duelu rozvinuli Košičania nápis: "Homer, zachráň sa, prestúp na našu loď."

Vyjadrili tak sympatie k tomuto hráčovi, ktorý na východe Slovenska odohral úvodnú časť sezóny až do vypadnutia zverencov trénera Antona Tomka v kvalifikácii o postup do základnej skupiny Ligy majstrov. Samotného obrancu vrelé privítanie košických fans veľmi potešilo. "Toto gesto bolo pekné a určite mám z neho radosť. Bol by som rád, ak by sa to splnilo čo najskôr. V tejto chvíli neviem povedať, či sezónu dohrám v Trenčíne, alebo nie. Nechávam tomu voľný priebeh," povedal pre portál hokej.sk na margo možného návratu do tímu HC Košice Ján Homer. Z ľadu v košickej Steel Aréne napokon odchádzal Homer a jeho spoluhráči s úsmevom na tvári, keďže Dukla dokázala neúspešnému finalistovi z ostatnej edície play off hokejovej extraligy uštedriť prvú tohtosezónnu domácu prehru (2:3).


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/