(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
HOKEJ: Poprad získal Bartánusa z Košíc, Turan naďalej trénerom
@ Aktuálne -> Šport     Sep 19 2008 - 06:35 GMT
(SITA) - HK Aquacity ŠKP Poprad získal na hosťovanie do konca extraligovej sezóny útočníka HC Košice Marka Bartánusa. Nová dvadsaťjedenročná posila "kamzíkov" by mala byť náhradou za Davida Vrbatu, ktorý mužstvo opustil začiatkom týždňa. "Mal by hrávať s Krotákom a Jarolínom v prvom útoku,“ povedal pre agentúru SITA prezident HK Aquacity ŠKP Poprad Anton Danko. Šéf popradského hokeja tiež potvrdil, že mužstvo bude aj naďalej viesť výkonný riaditeľ klubu Tibor Turan. "Ak by to nestíhal, dáme mu nejakého asistenta,“ dodal A. Danko.

Bartánus doteraz odohral v Košiciach tri zápasy, v ktorých nebodoval. V doterajšej kariére pôsobil najmä v rodných Košiciach, pár zápasov odohral za prvoligový Trebišov a dve sezóny nastupoval v kanadskej juniorskej OHL za Owen Sound.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/