(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Knižnica bude priamo na ulici predávať knihy
@ Kultúra -> Literatúra     Sep 05 2008 - 14:23 GMT
(TASR) - Verejná knižnica Jána Bocatia (VKJB) v Košiciach pripravila 16. septembra na Hlavnej ulici 48 pre verejnosť burzu menej používaných, darovaných alebo čiastočne poškodených kníh.

"Pokiaľ návštevník správne vylúšti Literárnu krížovku, jednu knihu si bude môcť vybrať zdarma. Do Kroniky Košíc 2008 - 2108 je možné zapísať, ako by mali vyzerať Košice v nasledujúcej storočnici. Návštevníci burzy sa dozvedia aj niečo zo života Sándora Máraia," povedala TASR Adriana Čurajová z VKJB.

Knižnica v tento deň poskytne aj databázu šľachticov a Košičanov, ktorí padli na východnom fronte. V Literárnej kaviarni budú spoločnosť robiť literárne osobnosti Košíc: Janka Mičuchová, Radoslav Brenkus, Milan Kolcun a Slavomír Szabo z literárnej spoločnosti Pravé orechové.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/