(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA: Pre návštevníkov pripravujú hudobný festival Šírava Fest 2008
@ Aktuálne -> Región     Jul 10 2008 - 10:26 GMT
(TASR) - Prípravou druhého ročníka najväčšieho hudobného festivalu na východnom Slovensku s názvom Šírava Fest 2008, ktorý sa uskutoční v dňoch 18. až 20. júla na Zemplínskej šírave, žije v týchto dňoch samospráva v obci Kaluža v Michalovskom okrese.

"Trojdňový festival populárnej hudby bude sviatkom plnohodnotnej festivalovej zábavy nielen pre Zemplínčanov, ale aj pre dovolenkárov, ktorí si užívajú teplé dni v rekreačných strediskách Zemplínskej šíravy a, samozrejme, aj pre náhodných návštevníkov," uviedol dnes pre TASR starosta obec Ján Čuchran. Dodal, že v priebehu festivalu bude pre záujemcov pripravených 27 hodín živých vystúpení a nezabudnuteľné Afterparty v moteli Kamenec.

Dobrú hudbu ponúkne česká kapela Kabát, Paľo Habera a Team, ale aj skupiny IMT Smile, Gladiator, Polemic, No Name či Tomáš Bezdeda, Zuzana Smatanová a pod.

Prvý ročník festivalu, ktorý oprášil zašlú slávu niekdajších kultúrnych, spoločenských a hudobných podujatí v spomínanej lokalite, navštívilo vlani viac ako 18 tisíc návštevníkov.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/