(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Futbal-CL: Pre Košičana Jurča sa sezóna predčasne skončila.
@ Aktuálne -> Šport     Apr 30 2008 - 03:58 GMT
Futbalista MFK Košice Pavol Jurčo už v tejto sezóne Corgoň ligy na trávnik nevybehne. Kým v pondelok ešte sledoval televíznu dohrávku so Žilinou v hľadisku štadióna v Čermeli, už v utorok sa stal pacientom Letenskej vojenskej nemocnice v Košiciach.

"V stredu mi budú vyberať krčné mandle, lekári mi to odporúčali už počas zimnej prípravy. Mal som problémy s kolenami, členkami, chrbticou, boleli ma šľachy, kĺby. Bolo to nepríjemné, regeneroval som neskôr ako spoluhráči. Po operácii mandlí by mali tieto problémy pominúť," citovala Jurča oficiálna internetová stránka klubu. Jurča po približne týždňovej rekonvalescencii čaká ďalšiu operáciu, artroskopia ľavého kolena. "S trénerom Jánom Kozákom sme sa dohodli, že po pohárovom semifinále s Trnavou príde čas, keď sa dám zdravotne do poriadku, aby som bol pripravený na letnú prípravu," dodal Jurčo.

zdroj: TASR


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/