(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Prvé propozície a nová webová stránka 85. ročníka MMM.
@ Aktuálne -> Šport     Mar 26 2008 - 11:59 GMT
(TASR) - Najstarší maratónsky beh v Európe, Medzinárodný maratón mieru v Košiciach, si 5. októbra zapíše do histórie už 85. ročník a už koncom tohto týždňa naň organizátori rozošlú propozície. Cez víkend prvé výtlačky z plánovaných vyše 10 tisíc rozdajú na pretekoch v Prahe, Bratislave a v Brne, kde sa Košičania predstavia aj s pretekármi.

Súčasne v najbližších dňoch majú spustiť novú webovú stránku. Má byť obsahovo pestrejšia i graficky príťažlivejšia ako doterajšia, ktorá fungovala tri roky a tiež ňou oficiálne spustia portál na registráciu vytrvalcov.
V súvislosti s plánovanou výstavbou Auparku na Námestí osloboditeľov organizátori budú zrejme musieť čiastočne upraviť okruh, či sa po ročnej pauze vráti maratónske centrum už do rekonštruovaného hotelu Slovan ukáže až budúcnosť.
V plnej príprave je však polmaratón Košice - Seňa, ktorý sa uskutoční 21. júna.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/