(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Novým trénerom KOSITu Svitek, ktorý sa v máji ako hráč lúčil titulom.
@ Aktuálne -> Šport     Jan 29 2008 - 03:05 GMT
(TASR) - Nástupcom Vladimíra Karnaya na poste šéftrénera basketbalistiek KOSIT 2013 Košice sa v pondelok stal jeho doterajší asistent Štefan Svitek. TASR to potvrdil generálny manažér klubu Daniel Jendrichovský. "Družstvo povedie do konca tejto sezóny, či aj v ďalších dvoch sezónach, to sa uvidí," povedal Jendrichovský.

Vedenie ženského majstra v piatok po vzájomnej dohode ukončilo spoluprácu s Karnayom dva dni po tom, ako sa Kositu nepodarilo prebojovať do osemfinále Európskej ligy. Jeho nástupca vlani sa v máji predstavil vo svojom poslednom súťažnom zápase vrcholového basketbalu. Pre dlhoročného reprezentačného pivota derniéra znamenala zároveň premiéru, keďže až na samom konci kariéry sa dočkal majstrovského titulu v drese Slávie TU Košice.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/